Aylardır İzlediği OnyFans Modeli Öz Kızı Çıktı!

Norveçli terapist Tone Haldorsen’a başvurduğu belirtilen ve kimlik bilgileri açıklanmayan evli adamın, söz konusu OnlyFans profiline “arkadaşlarının tavsiyesi” ile ulaştığı ve 23 yaşındaki kızı olduğunu öğrenmeden önce aylar boyunca etkileşimde kaldığı öğrenildi.

Haldorsen, “Aralarındaki baba-kız ilişkisi zaten zedelenmişti ancak esas sorun, yaşananlar babayı fiziksel olarak da hasta etmişti” dedi.

KIZININ HABERİ YOK

Haldorsen, kızından ücretli içerik satın alan babanın kızının annesiyle hâlâ evli olduğunu ve kızın olaydan haberi olmadığını da belirtti.

KIZI OLDUĞUNU ANLAMAMIŞ

Seks terapisti ve ilişki danışmanı olarak çalışan Haldorsen, “Aylarca kızının vücuduna hayranlıkla baktığını ve ücretli içerikler satın aldığını, arkadaşlarıyla birlikte ona bahşişler gönderdiğini söyledi. Her zaman kapalı olduğundan modelin yüzünü hiç görmediğini, kızına hiç çıplak bakmadığını ve bu nedenle kim olduğunu da tanıyamadığını anlattı. Aklında intihar düşünceleri belirmeye başladığında bana geldi. Şu an daha iyi durumda ve kızının yanında olmaya çalışıyor. Aboneliği bıraktı ve hesabını sildi, ancak kızının içerik satmaya devam ettiğini biliyor. Konudan eşinin ve kızının hâlâ haberi yok. Terapilerimiz devam ediyor” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir